بازگشت به: صفحه اصلی | مشکین شهر

بخشها: معرفی مشکین شهر | پیشینه تاریخی | وجه تسمیه نام | جاذبه های طبیعی و گردشگری | آبگرمها | آثار تاریخی و اماکن مذهبی

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

درباره سایت:

 

   وب سایت جامع عکاسی از مشکین شهر ، پانوساوالان ، کاملا با هزینه شخصی اداره شده و به هیچ نهاد و سازمانی وابسته نمی باشد.

  هدف سایت صرفا ترغیب علاقمندان عکاسی به پیشرفت در این امر ، ارائه آموزشهای لازم برای عکاسی حرفه ای (پانوراما ، HDR و ...) ، ایجاد محیطی گرم و صمیمی برای بحث و تبادل نظر درباره عکس و عکاسی ، و البته معرفی عکاسان ، عکسها و تصاویر مشکین شهر و حتی سایر نقاط ایران می باشد. ضمنا دید سایت برای عکسها و تصاویر فقط و فقط از بعد هنری است و سایر ابعاد (مانند سیاسی و اجتماعی) را دنبال نمی کند.

   عکسها و تصاویر قرار گرفته شده در گالری عکس اعضا کاملا متعلق به این سایت بوده و استفاده از آنها به هر عنوان برای مصارف تجاری کاملا غیرقانونی و ممنوع بوده و جهت استفاده در سایتها یا منابع دیگر هماهنگی با مدیریت سایت الزامی است.

   دوستان و علاقمندان برای ارسال عکس ، باید ابتدا از طریق صفحه عضویت اقدام به عضویت در سایت نمایند سپس منتظر بمانند تا عضویت آنها مورد تایید قرار گیرد (تایید توسط مدیریت به علت امنیت سایت و جلوگیری از نفوذ ویروس و هکر می باشد) ، پس از تایید عضویت ، که حداکثر 48 ساعت طول می کشد ، اعضا می توانند از طریق گزینه ارسال عکس اقدام به ارسال عکس نمایند. البته مطالعه اساسنامه سایت قبل از ارسال ضروری است. سپس عکسهای ارسالی توسط مدیریت تایید شده و در سایت برای نمایش عموم قرار می گیرد. توجه: مدیریت سایت حق خود می داند که عکسهای ارسالی را به دقت بررسی نموده و پس از تایید شرایط لازم در سایت قرار دهد.

   در تهیه مطالب مربوط به مشکین شهر علاوه بر تحقیقات صورت گرفته شده توسط خود نویسنده ( مدیریت و طراح سایت)، از منابع دیگری نیز استفاده شده است که برخی از آنها عبارتند از:

 ـ سالنوشت مشکین شهر 1389 ، حسین مومنی

 ـ وب سایتهای متنوع اینترنتی از جمله ویکی پدیا و ...

 

   مدیریت سایت آمادگی خود را برای پذیرش هر گونه پیشنهاد و انتقاد درباره طراحی ، مطالب و حتی نحوه مدیریت سایت اعلام می دارد. تماس با ما از طریق ایمیل زیر:

shahroozumit@gmail.com

با تشکر، مدیریت سایت: شهروز عبادی

 

 

وب سایت جامع عکاسی از مشکین شهر

www.panosavalan.com

www.mysavalan.com

سال تاسیس: 1389 ه ش  ـ 2010 میلادی

 

 

 

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

صفحه اصلی سایت | مشکین شهر | درباره سایت | تماس با ما

تمامی حقوق سایت محفوظ است. استفاده از منابع سایت تنها با ذکر منبع بلامانع می باشد. All Rights Reserved